Dysze, skimmery i inne

Czytaj więcej
Mega Dysza wypływowa

Uniwersalna, śnieżnobiała dysza do basenów wykonana z tworzywa o bardzo dobrej jakości. Przepływ wynosi 8 m3/h. Kompletna dysza z gwintem GZ 2

Czytaj więcej
Spust denny 10cm

Wykonany z tworzywa ABS w kolorze białym. Przeznaczony do wszystkich rodzajów basenów. Przepływ maksymalny 13m3/h, gwint GW 2". Wysokość 10 cm.

Czytaj więcej
Przepust murowy EURO

Wykonany z tworzywa ABS, długość 30 cm, z przodu gwint wewnętrzny 2", z tyłu podłączenie klejone wewnątrz 50 mm lub gwint zewnętrzny 2".

Czytaj więcej
Mini skimmer Euro

Przepływ wynosi 5 m3/h. Wykonany z tworzywa ABS w kolorze białym. Odpowiedni dla basenów gotowych. Nie powinien być montowany w betonowym murze. Wyjście ze skimmera gwint wewnętrzny 1 1/2.

Czytaj więcej
Skimmer EURO

Przepływ skimmera wynosi 8m3/h. Jeden skimmer zbiera wodę do filtra z powierzchni ok. 25m2. Wykonany z tworzywa o bardzo dobrej jakości w kolorze śnieżnobiałym. Skimmer Euro Tebas zalecany jest do basenu o wielkości 11m.

Czytaj więcej
Skimmer MEGA

Przepływ skimmera wynosi 8m3/h. W korpusie zatopione są nierdzewne gwinty wewnętrzne. Wykonany z tworzywa o bardzo dobrej jakości w kolorze śnieżnobiałym.

Czytaj więcej
Zawór kulowy

Niezbędny element podłączenia. Montowany jest na wężu wychodzącym z komory przelewowej przed pompę. Wykonany z tworzywa PVC. Średnica 50 mm KW.

Czytaj więcej
Klej

Uniwersalny klej do sztywnych systemów PVC. Najodpowiedniejszy do połączenia rur elastycznych i pozostałych elementów oprzyrządowania. Pojemność: 250 g lub 500 g

Czytaj więcej
Rozpuszczalnik

Uniwersalne czyściwo do systemów PVC.

Czytaj więcej
Rury elastyczne

Gładka powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna. Wąż o najwyższych właściwościach chemicznych, mechanicznych i termicznych. Temperatura robocza od - 10 stopni do + 55 stopni.

Czytaj więcej
Zestaw złączek

Zestaw niezbędnych złączek do podłączenia poszczególnych akcesoriów basenowych. Wszystkie przyłącza mają średnicę 50 mm.

Czytaj więcej
Skimmer De luxe

Skimmer z wysokogatunkowego tworzywa w kolorze białym.